Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 60,00 zł - 899,00 zł

Strona główna

Strona główna

Aktywne filtry

 • Nasza zaawansowana technicznie ramka Climate Control z wyjmowaną uszczelką piankową (Facial Cavity™ Seal) w tradycyjnej czarnej matowej ramce z gumowymi zausznikami dla wygodnego i bezpiecznego dopasowania. WX Wave to elastyczne i nowoczesne okulary, dostosowane do każdych warunków.

  Korzyści:
  Zmniejszają odbicie niebieskiego światła od wody. Wyrównują widmo światła widzialnego, aby światło docierało do oka bardziej równomiernie. Utrzymują neutralność większości kolorów przy jednoczesnym uwydatnieniu zieleni. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło. Przepuszczalność światła: 10% +/- 3%

 • Nowy w rodzinie WX model Affinity ma cienkie, ale wygodne zauszniki, okrągłe soczewki i został zaprojektowany specjalnie dla kobiet. Spełniając normy bezpieczeństwa ANSI Z87.1 i en.166 w zakresie przejrzystości optycznej i uderzeń przy dużej masie / wysokiej prędkości, te wytrzymałe i modne okulary wyglądają stylowo, jednocześnie zapewniając doskonałą ochronę.

 • Okulary z serii Street Series, które łączą klasyczny i sportową funkcjonalność z miejskim stylem. Gumowany noskiem zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie. Idealne dla tych, którzy spędzają cały dzień na żaglówce lub na wędkowaniu.

  Korzyści:
  Równomiernie rozprowadzają kolor. Zmniejszają niebieskie światło, aby umożliwić większe nasycenie kolorów w obszarach czerwonym, żółtym i zielonym. Definiują i intensyfikują żółte odcienie poprzez redukcję żółtego światła. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło. Zwiększają kontrast i kolor w środowisku zewnętrznym. Przepuszczalność
  światła: 16% +/- 3%

 • WX Weekender łączy modę i funkcjonalność w jednej stylowej parze okularów. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na relaks czy też wybierasz aktywność, WX Weekender jest dla Ciebie odpowiednią parą.

 • WX Weekender łączy modę i funkcjonalność w jednej stylowej parze okularów. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na relaks czy też wybierasz aktywność, WX Weekender jest dla Ciebie odpowiednią parą.

 • Stylowa, matowa czarna ramka w połączeniu z „srebrnym” logo WX i przyciągnie uwagę bez względu na to, dokąd się wybierasz. Gumowy nosek dla optymalnego chwytu i wygody.

  Korzyści:
  Kolory są równomiernie rozmieszczone, aby zwiększyć kontrast i wydajność. Zmniejszają niebieskie światło, aby umożliwić większe nasycenie kolorów w obszarach czerwonym, żółtym i zielonym. Definiują i intensyfikują żółte odcienie poprzez redukcję żółtego światła. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło. Przepuszczalność światła: 13% +/- 3% • Okulary KINGPIN prezentują modny, uniwersalny styl. Mocowane teleskopowo zauszniki doskonale dopasowują się do głowy i podnoszą komfort użytkowania.

  Korzyści:
  Wysoka wydajność w lekko pochmurne / pochmurne dni. Te okulary minimalizują niebieskie światło odbijane przez białe (linie na ulicy) i niebieskie obiekty. To sprawia, że zielony, pomarańczowy i niebieski wydają się bardziej żywe. Zmniejsza odblaski od powierzchniach odbijających światło. Optymalizuje postrzeganie głębi, aby podkreślić podwodne krajobrazy.
  Przepuszczalność światła: 12% +/- 3% • Popularna rama Climate Control z cienkimi i wygodnymi gumowymi zausznikami i noskiem. Sportowy wygląd jest wsparty mocną i trwałą nylonową ramą TriloidTM, która zawiera wyjmowaną uszczelkę piankową (Facial Cavity™ Seal), która chroni przed wiatrem, kurzem oraz światłem peryferyjnym. Ramka w odsłonie Kryptek® Neptune™ z idealnie dopasowanym zielonym
  lustrem.

 • Nasz nowy WX Contend z owalnymi, łukowatymi soczewkami, które zapobiegają przedostawaniu się światła peryferyjnego podczas najbardziej intensywnych przygód. Wytrzymała ramka Triloid i soczewki poliwęglanowe spełniają normy bezpieczeństwa ANSI Z87.1 i en.166 pod względem przejrzystości optycznej i uderzeń o dużej masie / wysokiej prędkości. Jeśli szukasz okularów pasujących do Twojego ekstremalnego stylu życia, WX Contend to Twój wybór numer jeden.

 • WX COMPASS posiada unikalny półprofilowy projekt soczewki na pełnej ramie. Zdejmowana uszczelka Facial Cavity™ zapewnia długotrwały komfort i zapobiega przedostawaniu się kurzu i brudu do oczu, niezależnie od warunków otoczenia.

  Korzyści:
  Kolory są równomiernie rozmieszczone, aby zwiększyć kontrast i wydajność. Redukują niebieskie światło, aby umożliwić większe nasycenie kolorów w obszarach czerwonym, żółtym i zielonym. Definiują i intensyfikują żółte odcienie poprzez redukcję żółtego światła. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło. Przepuszczalność światła: 13% +/- 3%

 • WX Breach ma cienkie, wygodne zauszniki i zdejmowaną uszczelkę twarzy, która chroni przed kurzem i brudem. Otwory wentylacyjne systemu dynamicznej wentylacji po bokach soczewek wpuszczają powietrze, aby chłodzić podczas intensywnych czynności. Niezależnie od warunków, WX Breach zapewni Ci dobrą widoczność!

  Korzyści:
  Kolory są równomiernie rozmieszczone, aby zwiększyć kontrast i wydajność. Redukują niebieskie światło, aby umożliwić większe nasycenie kolorów w obszarach czerwonym, żółtym i zielonym. Definiują i intensyfikuje żółte odcienie poprzez redukcję żółtego światła. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło. Przepuszczalność światła: 13% +/- 3%

 • Czapki Wkra Fishing produkowane są na bazie doskonale znanej marki FlexFit Classic Snapback, charakteryzującej się dużą wytrzymałością oraz odpornością na odbarwienie i przepocenie.