WileyX Captivate

Jedyne na świecie w pełni certyfikowane okulary polaryzacyjne dla wędkarzy

WileyX Captivate

Aktywne filtry

 • Nasza zaawansowana technicznie ramka Climate Control z wyjmowaną uszczelką piankową (Facial Cavity™ Seal) w tradycyjnej czarnej matowej ramce z gumowymi zausznikami dla wygodnego i bezpiecznego dopasowania. WX Wave to elastyczne i nowoczesne okulary, dostosowane do każdych warunków.

  Korzyści:
  Zmniejszają odbicie niebieskiego światła od wody. Wyrównują widmo światła widzialnego, aby światło docierało do oka bardziej równomiernie. Utrzymują neutralność większości kolorów przy jednoczesnym uwydatnieniu zieleni. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło. Przepuszczalność światła: 10% +/- 3%

 • Okulary z serii Street Series, które łączą klasyczny i sportową funkcjonalność z miejskim stylem. Gumowany noskiem zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie. Idealne dla tych, którzy spędzają cały dzień na żaglówce lub na wędkowaniu.

  Korzyści:
  Równomiernie rozprowadzają kolor. Zmniejszają niebieskie światło, aby umożliwić większe nasycenie kolorów w obszarach czerwonym, żółtym i zielonym. Definiują i intensyfikują żółte odcienie poprzez redukcję żółtego światła. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło. Zwiększają kontrast i kolor w środowisku zewnętrznym. Przepuszczalność
  światła: 16% +/- 3%

 • Stylowa, matowa czarna ramka w połączeniu z „srebrnym” logo WX i przyciągnie uwagę bez względu na to, dokąd się wybierasz. Gumowy nosek dla optymalnego chwytu i wygody.

  Korzyści:
  Kolory są równomiernie rozmieszczone, aby zwiększyć kontrast i wydajność. Zmniejszają niebieskie światło, aby umożliwić większe nasycenie kolorów w obszarach czerwonym, żółtym i zielonym. Definiują i intensyfikują żółte odcienie poprzez redukcję żółtego światła. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło. Przepuszczalność światła: 13% +/- 3% • Okulary KINGPIN prezentują modny, uniwersalny styl. Mocowane teleskopowo zauszniki doskonale dopasowują się do głowy i podnoszą komfort użytkowania.

  Korzyści:
  Wysoka wydajność w lekko pochmurne / pochmurne dni. Te okulary minimalizują niebieskie światło odbijane przez białe (linie na ulicy) i niebieskie obiekty. To sprawia, że zielony, pomarańczowy i niebieski wydają się bardziej żywe. Zmniejsza odblaski od powierzchniach odbijających światło. Optymalizuje postrzeganie głębi, aby podkreślić podwodne krajobrazy.
  Przepuszczalność światła: 12% +/- 3% • Popularna rama Climate Control z cienkimi i wygodnymi gumowymi zausznikami i noskiem. Sportowy wygląd jest wsparty mocną i trwałą nylonową ramą TriloidTM, która zawiera wyjmowaną uszczelkę piankową (Facial Cavity™ Seal), która chroni przed wiatrem, kurzem oraz światłem peryferyjnym. Ramka w odsłonie Kryptek® Neptune™ z idealnie dopasowanym zielonym
  lustrem.

 • Nasz nowy WX Contend z owalnymi, łukowatymi soczewkami, które zapobiegają przedostawaniu się światła peryferyjnego podczas najbardziej intensywnych przygód. Wytrzymała ramka Triloid i soczewki poliwęglanowe spełniają normy bezpieczeństwa ANSI Z87.1 i en.166 pod względem przejrzystości optycznej i uderzeń o dużej masie / wysokiej prędkości. Jeśli szukasz okularów pasujących do Twojego ekstremalnego stylu życia, WX Contend to Twój wybór numer jeden.

 • WX COMPASS posiada unikalny półprofilowy projekt soczewki na pełnej ramie. Zdejmowana uszczelka Facial Cavity™ zapewnia długotrwały komfort i zapobiega przedostawaniu się kurzu i brudu do oczu, niezależnie od warunków otoczenia.

  Korzyści:
  Kolory są równomiernie rozmieszczone, aby zwiększyć kontrast i wydajność. Redukują niebieskie światło, aby umożliwić większe nasycenie kolorów w obszarach czerwonym, żółtym i zielonym. Definiują i intensyfikują żółte odcienie poprzez redukcję żółtego światła. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło. Przepuszczalność światła: 13% +/- 3%

 • WX Breach ma cienkie, wygodne zauszniki i zdejmowaną uszczelkę twarzy, która chroni przed kurzem i brudem. Otwory wentylacyjne systemu dynamicznej wentylacji po bokach soczewek wpuszczają powietrze, aby chłodzić podczas intensywnych czynności. Niezależnie od warunków, WX Breach zapewni Ci dobrą widoczność!

  Korzyści:
  Kolory są równomiernie rozmieszczone, aby zwiększyć kontrast i wydajność. Redukują niebieskie światło, aby umożliwić większe nasycenie kolorów w obszarach czerwonym, żółtym i zielonym. Definiują i intensyfikuje żółte odcienie poprzez redukcję żółtego światła. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło. Przepuszczalność światła: 13% +/- 3%

 • WX BOSS oferuje klasyczny design z unikalnym dopasowaniem. Rama jest niezwykle elastyczna i zawiera naszą wyjmowaną uszczelkę piankową (Facial Cavity ™ Seal), która blokuje wiatr, kurz i irytujące światło peryferyjne. Ramka w kolorze matowej czerni, pasuje do każdej stylizacji.

 • Okulary ASPECT cechują się eleganckim, lekkim wzornictwem z konstrukcją, która blokuje światło peryferyjne. Cienkie, ale wytrzymałe zauszniki posiadają gumki na końcach, aby zapewnić maksymalny komfort noszenia. Mocowane teleskopowo zauszniki doskonale dopasowują się do głowy i podnoszą komfort użytkowania